Aparthotel i Restauracja MINOR

Regulamin MINOR – Aparthotel & Restauracja

 1. Pokój wynajmowany jest na doby.
 2. Doba trwa od 14:00 do 11:00 następnego dnia.
 3. Czas pobytu może zostać przedłużony na prośbę Gościa, jednak recepcja zastrzega sobie prawo do odmowy jej realizacji. Do godziny 14:00 dopłata wynosi równowartość połowy opłaty dobowej. Po godzinie 14:00 dopłata wynosi równowartość pełnej opłaty dobowej.
 4. Uprzejmie prosimy o pozostawienie klucza do pokoju na recepcji przy każdorazowym opuszczaniu budynku.
 5. Podstawą do zameldowania gościa jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
 6. Osoby nie zameldowane mogą gościnnie przebywać po wcześniejszym uzgodnieniu z personelem w recepcji w godz. od 7:00 do 22:00.
 7. W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu poza wyznaczonymi miejscami, przeznaczonymi do tego celu. W razie naruszenia zakazu zostaną Państwo obciążeni kosztami odświeżenia pokoju. Jest to koszt 200 zł.
 8. Zameldowany Gość ponosi materialną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go gości.
 9. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz przygotowywania oraz spożywania posiłków. Śniadanie serwowane jest wyłącznie w pokoju śniadań w godz. od 6:30 do 10:00. Za możliwość spożycia śniadania w pokoju obowiązuje opłata w wysokości 50 zł.
 10. MINOR – Aparthotel & Restauracja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa.
 11. Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna od 22:00 do 7:00 rano.

Dyrekcja MINOR – Aparthotel & Restauracja

Wi-Fi
LOGIN: MINOR
HASŁO/PASSWORD: minor112