Aparthotel i Restauracja MINOR

Minor

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty MINOR – Aparthotel & Restauracja

Pokoje

pokoje-9Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje umożliwiające komfortowy wypoczynek. Każdego gościa traktujemy z należytym szacunkiem, dlatego zadbaliśmy o najdrobniejsze detale. W każdym pokoju znajduje się w pełni wyposażona łazienka wraz z nagłośnieniem radiomagnetofonu zainstalowanego w pokoju. Czas spędzony w pokoju umili telewizor podłączony do sieci satelitarnej oraz biurko do pracy. Pomieszczenia są przestronne oraz dobrze nasłonecznione, dzięki dużym oknom. Zastaną Państwo wygodne łóżka, przyjemną atmosferę oraz wspaniałą obsługę.

Pokój śniadań

restauracjaOprócz wygodnych łóżek i przestronnych wnętrz, w ramach ceny, wszystkim gościom zapewniamy świeże i ciepłe śniadanie w specjalnie przygotowanym do tego celu Pokoju Śniadań. Szwedzki stół oferuje samodzielne skomponowanie śniadania dopasowanego do indywidualnych preferencji i diety. Dbamy o urozmaicenie potraw, korzystając z lokalnych składników oraz podając sezonowe owoce i warzywa .

Restauracja

restauracja-22Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy stylową i przestronną restaurację, w której zarówno polskie jak i europejskie potrawy przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy słyną z doskonałego aromatu i smaku. Restauracja może pomieścić jednocześnie 30 osób. Dbamy o to, aby serwowane posiłki były nie tylko smaczne, ale także zdrowe i wikwintnie podane, dzięki czemu zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia

Darmowy parking

Przy Aparthotelu znajduje się parking dla samochodów osobowych i niedużych samochodów dostawczych. Postój wliczony jest w cenę pokoju. W odległości 5 minut piechotą, przy ul. Korabnickiej 10 znajduje się parking strzeżony całodobowy.

Lokalizacja

Ośrodek znajduje się w miejscowości Skawina, 15 km na południe od Krakowa, przy wylocie na autostradę A4, łączącą Katowice, Kraków i Zakopane. Zapewnia to dogodne połączenie z Krakowem, Portem Lotniczym Balice, oraz z Oświęcimiem. Również inne drogi lokalne, pozwalają na łatwe dotarcie w wybrany punkt Krakowa. Szczegółowe dane kontaktowe uzyskają Państwo klikając w przycisk poniżej.

Poznaj ofertę MINOR – Aparthotel & Restauracja