Aparthotel i Restauracja MINOR

Referencje

Serdecznie polecamy Minor, przede wszystkim ze względu na miłą atmosferę, która panowała na terenie ośrodka przez cały okres pobytu. W restauracji można na prawdę dobrze zjeść, śniadania były bardzo obfite, zawsze ze świeżym i pachnącym pieczywem. Minor jest kameralnym ośrodkiem, dzięki czemu czuliśmy się w nim przyjemnie. Pokoje są przestronne i bardzo czyste. Polecamy jako bardzo dobre miejsce na odpoczynek i bazę wypadową do Krakowa i okolicznych atrakcji.

– Kasia i Dominik, Poznań

 

Bardzo miła obsługa, przyjemne i przestronne pokoje. Wszystko zadbane, czyste i schludne. Jedzenie bardzo dobre. Fantastyczne miejsce na wypoczynek. Polecamy z całego serca.

– Małgorzata i Paweł, Węgorzewo

 

Często podróżuję w okolice Katowic i Krakowa. Nie przepadam za noclegiem w wielkich molochach ani drogich hotelach, tym bardziej, że Minor oferuje bardzo podobne warunki za dużo niższą cenę. Polecam jako świetną, kameralną bazę noclegową z przyjemnymi i czystymi pokojami, miłą atmosferą oraz smacznym i świeżym jedzeniem.

– Piotr, Warszawa

 

Bardzo dobry aparthotel, szczególnie dla zmotoryzowanych. Minor ma świetne umiejscowienie przy wylocie na autostradę A4 dojazdową do Katowic i Krakowa. To moja stała baza noclegowa przy okazji podróży służbowych. Nie zamieniłabym jej na żadną inną.

– Magdalena, Gdańsk

 

Clean,friendly staff.

Czysto, przyjacielska obsługa.

– Antonio, Australia

 

Siamo stati 3 giorni in albergo. Gentilezza con sorriso da parte di persone e propietario e ottima!

Mieszkaliśmy przez 3 dni w hotelu. Życzliwość i uśmiech od ludzi, właściciela i doskonałe!

– Renata, Włochy

 

Sehr freundliches Personal, sehr hilfsbereit.

Bardzo przyjazny personel, bardzo pomocny.

– Elisabeth, Niemcy